Deň otvorených dverí: 18. novembra ONLINE

Pozývame študentov stredných aj vysokých škôl, aby si nenechali ujsť príležitosť nahliadnuť do Kolégia v neobvyklom komforte – u seba doma. 

Každoročný jesenný Deň otvorených dverí v Kolégiu sa uskutoční 18. novembra od 17:30 hod. Podobne ako na jar bude z dôvodu pandémie ONLINE. Na kvalite však nestráca. Účastníci sa môžu tešiť na kolégiovský seminár, predstavenie jednotlivých pilierov aj študentov, ktorí im priblížia život a štúdium v kaštieli. Nahliadni „pod rúško tajomstva“ vysokoškolského Kolégia už 18. novembra a zisti, čo ti môže ponúknuť.

Na udalosť sa môžeš prihlásiť bezplatne cez formulár, ktorý nájdeš nižšie.

Čo ťa na našom online DOD čaká?

  • 17:30 Prehliadka kaštieľaUž tradične necháme záujemcov nahliadnuť do priestorov kaštieľa, do našej knižnice, kaplnky i kuchyne.
  • 18:00 Seminár s riaditeľom Kolégia Braňom Kuljovským
  • 19:00 Posedenie s rektorom a zakladateľom Kolégia Martinom LuteránomMartin prevedie našich záujemcov ideou Kolégia, porozpráva im o tom ako vzniklo a prečo je tu. 
  • 19:30 Otázky a odpovedeSúčasní študenti Kolégia sa vo voľnej diskusii radi zoznámia so záujemcami a podelia sa so skúsenosťami z prvej ruky o tom, čo je to študovať v Kolégiu a ako sa im tu žije.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin