8. – 12. júl 2024
1. turnus

15. – 19. júl 2024
2. turnus

Kedysi mysle našich detí obývali dva svety – svet reálny a svet fantázie. V dnešnej dobe o pozornosť našich najmenších súperí ďalší svet – ten virtuálny. Smartfóny a ich aplikácie majú nepochybne svoj účel a úžitok, no málokto už dnes pochybuje o tom, že s online svetom máme ako spoločnosť problém.

Denný detský tábor Dobrodružstvo v kaštieli bude tento rok dobrodružstvom medzi tromi svetmi – reálnym, fantastickým a online svetom.

Dokáže Vaše dieťa čeliť nástrahám virtuálneho sveta, ktorý ho vyťahuje z reality a vychováva k pasívnemu prijímaniu? Alebo vyhrá svet fantázie, ktorá od dieťaťa vyžaduje aktívne zapájanie a pripravuje ho na život v tom reálnom?

Týždeň plný dobrodružstva pripravujeme pre deti vo veku 5-10 rokov.

Chcete pre svoje deti tábor, ktorý buduje charakter?

Dobrodružstvo v kaštieli je denný detský tábor v Ivanke pri Dunaji, kde Vaše dieťa zažije viac ako len zábavný program.

Priestor historického kaštieľa a okolitého parku podnieti jeho fantáziu a pre deti z mesta je jedinečnou príležitosťou zažiť týždeň leta na dedine. Program vychádza z princípov Klubu nerozbitných detí – tie čaká kopec zážitkov na čerstvom vzduchu, pohybu a keď už nebudú vládať, tak si môžu oddýchnuť pri dobrej knižke.

Cena tábora je 170 eur za jedno dieťa a 140 eur za každého ďalšieho súrodenca. Cena tábora pokrýva celodennú stravu (desiata, obed, olovrant), program tábora a vstupenku pre rodiča v hodnote 20 eur na prednášku Slávky Kubíkovej na tému Krotitelia displejov (viac nižšie).

Za príplatok ponúkame bonusové služby ako skorý príchod, neskorý odchod aj prevzatie detí v Bratislave.

Program tábora vychádza z princípov
Klubu nerozbitných detí

BONUS PRE RODIČOV

PREDNÁŠKA SO SLÁVKOU KUBÍKOVOU

12. júl 2024 o 15:00 hod.
Veľká sála kaštieľa v Ivanke pri Dunaji

Slávka Kubíková je spoluzakladateľka základnej školy Citadela a bestsellerová autorka kníh Klub nerozbitných detí a Krotitelia displejov.

Prednáška bude venovaná technológiám vo výchove a ďalším témam, ktorými sa zaoberá kniha Krotitelia displejov.

REGISTRÁCIA JE UZATVORENÁ

Máte otázky?

Ozvite sa nám!

Kontaktná osoba: Petra Vankovápetra.vankova@kolegium.org